İşitme Engelliler Forumu Dayanışma, Fikir Alışveriş Platformu

Orjinalini görmek için tıklayınız: EKPSS VE KPSS ARASINDAKİ FARKLAR
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
EKPSS'nin normal KPSS'den farkı nedir acaba?
(16-08-2017, Saat: 23:01)Muroloji Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]EKPSS'nin normal KPSS'den farkı nedir acaba?
(konu başlığını daha acıklayıcı olması acısından düzelttim)ekpss engelliler için yapılıyor. VE  2 YILDA BİR YAPILIYOR AMA BU DEĞİŞMİŞ OLABİLİR TAM NEZAMAN NEKADAR ARALIKLAR İLE YAPILIYOR BİLEMİYORUM ŞUAN MEVZUATI OKUMAK İNCELEMEK GEREK. Sanırım ekpss için birde %40 veya üstü çalışılabilir raporu almak gerekiyor sınava girebilmek için. (DEDİĞİM GİBİ ARALIKLAR VE ORANLAR DEĞİŞMİŞ OLABİLİR) MEVZUATI İNCELEYİP EN SON GÜNCEL HALİNİDE SİZLER İLE PAYLAŞACAĞIM
Arkadaşlar Binali Yıldırım açıklama yaptı 5000 engelli menur alınacak.Sınav 4 sene geçerli olacak.5000 memurun lisans,önlisans.kura nasıl dağılacağını bilmiyorum.
(13-11-2017, Saat: 17:20)mithrill Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar Binali Yıldırım açıklama yaptı 5000 engelli menur alınacak.Sınav 4 sene geçerli olacak.5000 memurun lisans,önlisans.kura nasıl dağılacağını bilmiyorum.

hayırlısı olsun bu haberin linkini paylaşabilir misiniz ?